מחשבים ניידים לגיימרים

יכול להיות שיש לכם איזה אירוע משפחתי ואתם רוצים להקרין בו סרט שהכנתם, יכול להיות שיש אירוע עסקי בקרוב בו אתם רוצים להציג דברים שונים על מסך למשתתפים, יכול להיות שאלו משחקי היורו שעושים לכם חשק לראות ספורט עם החבר'ה על הדשא בחצר ויכולה להיות כל סיבה אחרת שבגללה אתם מחפשים מקרנים ניידים. המקרנים הללו הפכו לפופולאריים מאוד בשנים האחרונות והיום ניתן למצוא מיני מקרן, כזה שאפשר לקחת לכל מקום. מקרנים כאלו טומנים בחובם כמה יתרונות והנה חלק מהם שאתם חייבים להכיר. 

מקרנים ניידים להקרנה בגדלים שונים

בין אם זה מקרן בזול או מקרן ביוקר, מיני מקרן או מקרן גדול יותר, אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של מקרנים ניידים הוא היכולת להקרין בגדלים שונים. לא משנה איזה מסך יש לכם בבית ואם הוא לפזמה או לא, יש לו גודל מוגבל ולא תוכלו להקרין בגודל גדול יותר ממה שיש. במקרן נייד לעומת זאת אפשר להקרין בגדלים שונים ואפשר לנוע בין טווחים, מה שמתחיל מכמה אינצ'ים עד עשרות אינצ'ים, ואפילו עד למאה אינצ'ים במקרנים מסוימים.

אין כמו ניידות

מקרנים ניידים כשמם כן הם, מקרנים שאפשר לקחת בקלות לכל מקום. ניסיתם פעם להעביר טלוויזיה מנקודה אחת לאחרת? זה לא פשוט בטח אם זו טלוויזיה גדולה. מקרן אפשר לקחת מכל מקום ולכל מקום, הוא נכנס לתיק והוא קל משקל. התקנת טלוויזיה גם דורשת חיבורים ולא מעט עבודה וכשמדובר על מקרן נייד זה פשוט ומהיר ולא צריך לשבור את הראש אלא לחבר את מה שצריך בתוך כמה דקות.

לא צריך לשלם יותר מידי…

אם אתם מחפשים מקרן לכל מטרה שהיא, תוכלו למצוא מקרן בזול ובלי לפשוט את הרגל. יש היום סוגים שונים מהם תוכלו לבחור, וגם רכישת מקרן לא יקר זה לא אומר התפשרות על משהו לא איכותי. המחירים בשוק נעים בין כמה מאות שקלים ועד אלפי שקלים, תלוי כמובן בפרמטרים רבים.

יש למקרנים הללו אם כן יתרונות רבים. אם עדיין לא רכשתם מקרנים מסוג זה, רוצו לקנות. הם יהיו שימושיים מאוד עבורכם ותוכלו להביא אותם לאירועים שונים או ליהנות מהם גם בבית שלכם.

0 Reviews

Write a Review